CplusE #228 – Master Truck Show!

Witajcie! Mamy dzisiaj okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu związanym z transportem. Po raz pierwszy jesteśmy z kamerą na Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi koło Opola i stąd pokażemy wam, co nowego w branży oraz jak potrafią bawić się kierowcy i entuzjaści pojazdów ciężarowych.

Zapraszam na CplusE. Jedziemy z tematem!

Dzisiejszy odcinek będzie inny niż zwykle, bo chcemy zaprezentować wam jak wygląda największy branżowy zlot w kraju. Być może nie każdy miał lub będzie miał okazję tu przyjechać, więc częściowo chcemy oddać klimat tego wydarzenia pokazując najciekawsze ujęcia z pierwszego dnia imprezy. Na miejsce przyjechaliśmy z CplusE.pl, firmą Lontex i marką Tekson, które mają tu swoje stoiska.

Organizatorzy twierdzą, że to największa impreza rekreacyjna i wystawiennicza branży transportowej. I w sumie, patrząc na to co tu wokół się dzieje, można w to uwierzyć, bo ludzi, stoisk i przede wszystkim ciekawych pojazdów ciężarowych jest tu bardzo dużo. Może dlatego, że jest tu co robić i co oglądać. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Są tuningowane ciężarówki – europejskie i amerykańskie. Oldtimery. Motocykle. I inne nietypowe sprzęty do pooglądania i pojeżdżenia. Firmy z branży szczelnie wypełniły strefę wystawienniczą, gdzie można poszukać różnych technologicznych nowinek dla kierowców zawodowych.

Do tego pokazy i masa innych atrakcji, których pewnie nawet w małej części nie uda nam się sprawdzić, ale spróbujemy.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że dzisiaj się działo. Spotkaliśmy mnóstwo prawdziwych fanów pojazdów ciężarowych, wśród których wielu jest widzami kanału CplusE. Osobiście cieszę się, że mogliśmy tu porozmawiać w miłej atmosferze o transporcie i naszej branży. No i oczywiście była szanse, żeby się trochę rozerwać i odpocząć.

Kończymy naszą wizytę na Master Truck Show 2021. Mam nadzieję, że nasza relacja przypadła wam do gustu. To co, widzimy się za rok? 

Dzięki za dzisiaj, życzę szerokości z CplusE. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Koszyk
Przewiń do góry