CplusE #60 Naczepy ODCINEK SPECJALNY

Odkąd funkcjonuje ten kanał wiele dowiedziałem się o waszych zainteresowaniach związanych z pracą kierowcy zawodowego. Najczęściej przewijającymi się w komentarzach propozycjami na odcinek były te, krążące wokół tematu naczep. To jest bardzo rozległe zagadnienie, no i powiem szczerze musiałem sobie przemyśleć, jak je zaprezentować, żeby niczego nie pominąć. Bo przecież naczepy nie kończą się na plandekach, a ja chcę opowiedzieć o większości rodzajów, które są powszechnie wykorzystywane w transporcie. Dlatego zaczynamy nową serię, a dzisiaj odcinek inny niż wszystkie. 

Zapraszam na CplusE, jedziemy z tematem!

Naczepy

W Omedze Pilzno jest osiem rodzajów naczep, które mają masę różnych zastosowań w transporcie. Tutaj w firmie, kiedy kierowca wybierze już dział i związany z nim rodzaj naczepy, przechodzi odpowiednie szkolenie, które pozwala mu na bezproblemową pracę.

Większość rodzajów naczep, o których będę mówił w tej serii ma różne podtypy. Na przykład firana może być z burtą, a chłodnie bywają dwupodłogowe, dwukomorowe, dwuparnikowe, no i są jeszcze hakówki.

Inne informacje są potrzebne kierowcy, który będzie obsługiwał silos sadzowy, a jeszcze co innego musimy wiedzieć, gdy jedziemy z cysterną. I tu też są różnice, bo cysterna paliwowa nie jest taka sama, jak cysterna spożywcza.

Temat jest bardzo, bardzo szeroki i w tej serii filmów będę chciał wam przekazać większość informacji potrzebnych każdemu kierowcy, który pracuje z różnymi rodzajami naczep.

Na koniec dodam jeszcze, że to nie wszystkie nowości, jakie dla was przygotowaliśmy. Śledźcie kanał, bo u nas dzieje się wiele ciekawych rzeczy. 

Na dzisiaj tyle, życzę szerokości z CplusE, do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Koszyk
Przewiń do góry