CplusE #100 – Nowy prowadzący CplusE

Witajcie! Strzeliła nam setka. Od kwietnia 2017 roku, tydzień w tydzień, niedziela za niedzielą, na kanale CplusE publikowaliśmy nasze poradniki dla kierowców zawodowych. Poruszyliśmy dziesiątki interesujących tematów, a kanał przez ten czas znacznie się rozrósł, co mnie osobiście bardzo cieszy. Dzisiaj przyszedł czas na spore zmiany, dlatego bez zbędnego gadania, zapraszam na CplusE…

Kim jest szakal?

CplusE śledzę praktycznie od pierwszego filmu. Sam trochę nagrywam z tras, ale tylko na własny użytek, więc kiedy dostałem propozycję współtworzenia kanału, od razu przyszły mi na myśl dziesiątki pomysłów, które chciałbym zrealizować. Nazywam się Krystian Skalski, ale wszyscy mówią na mnie “Szakal”. Pseudonim wziął się z czasów szkolnych, kiedy ktoś przekręcił moje nazwisko i zamiast nazwać mnie Skalskim powiedział “Szakalski”. 

Oczywiście uspokajam wszystkich, Adam nigdzie się nie wybiera i nadal zostaje prowadzącym kanał CplusE. Po prostu, od czasu do czasu, będą ukazywać się filmy z moją pogadanką z trasy, ale – jak przystało na CplusE – skupię się na samych konkretach.

Swoją pracę traktuje jako pasję i jest to mój sposób na życie, w którym się odnajduję. Zwiedzając ciężarówką Europę jestem w stanie zapewnić rodzinie byt i ją utrzymać. Ojciec jeździł w Omedze Pilzno, ja jestem kierowcą ciężarówki i mam nadzieję, że któreś moje dziecko będzie to kontynuować. Swoich sił na początku próbowałem jako kierowca busa, z czasem jednak przesiadłem się na ciągnik siodłowy i ta praca dużo bardziej mi odpowiada. 

W pracy kierowcy trudne są przede wszystkim dwie rzeczy. Po pierwsze, jest to nieprzewidywalność, bo nawet po tysiącach przejechanych kilometrów, i tak możemy być zaskoczeni tym, co spotka nas na drodze. Po drugie, to rozłąka z rodziną. Moment, kiedy trzeba się spakować i wyruszyć w drogę.

Obecnie najczęściej jeżdżę na Anglię. To ciekawy kierunek, o którym warto szukać informacji jeszcze zanim wybierzemy się tam w pierwszą trasę. Wyspiarze mają swoje specyficzne podejście do wszystkiego, dlatego pewne różnice, wymogi czy zakazy mogą zdziwić niedoświadczonego kierowcę.

Pierwszy odcinek CplusE z moim udziałem będzie właśnie o jednym z takich wymogów, czyli o przebiegu procedury angielskiej. Co trzeba robić? Kiedy trzeba to robić? Dlaczego? Proste pytania, proste odpowiedzi.

Zapowiedź konkursu

Nowy prowadzący, to jednak nie wszystko, o czym chcemy wam dzisiaj powiedzieć. Planujemy bardzo fajny konkurs z porządnymi nagrodami, dla kierowców, którzy lubią nagrywać własne filmy z trasy.

Ale, żeby udało się zebrać dużo materiałów, potrzeba nas więcej, dlatego postawiliśmy sobie określony cel – 50 tysięcy subskrypcji. Kiedy go osiągniemy, startujemy z konkursem, dlatego zostawcie suba, jeśli chcecie pomóc w rozwoju kanału CplusE.

Pożegnanie

To wszystko. Pamiętajcie o przyszłotygodniowym odcinku na temat procedury angielskiej z udziałem Szakala. No i oczywiście nie zapomnijcie napisać w komentarzach, co sądzicie o kierunku jaki obrał nasz kanał. Dzięki za dzisiaj!

Życzę szerokości z CplusE i do zobaczenia w trasie.

Dodaj komentarz

Koszyk
Przewiń do góry